Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Love Lasts Three YearsRated ★ 3.5
The TripRated ★ 4.0
The Trip to ItalyRated ★ 4.0
The HedgehogRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Adaptation.Rated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 1.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5