Titles you rated
My WayRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
The InterviewRated ★ 1.5
The PatriotRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0