Titles you rated
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.5- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.0
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5