Movies
Ratings
84
Public EnemyRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.5
2012Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5