Titles you rated
The Night OwlRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 1.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Made You Look: A True Story About Fake ArtRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0