Movies
Ratings
128
Inside OutRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0