Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Mid90sRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0