Titles you rated
Drag Me to HellRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Bad TeacherRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Ghostbusters IIRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Bill & Ted's Bogus JourneyRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Army of DarknessRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
BladeRated ★ 3.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 2.0