Movies
Ratings
402
SoulRated ★ 4.0
Dark WatersRated ★ 4.0
A Tiger in WinterRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 3.0
The DescendantsRated ★ 4.0
Louder Than BombsRated ★ 4.0
The Deep Blue SeaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Maggie's PlanRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5
12 Angry MenRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5