Movies
Ratings
179
Fatal AttractionRated ★ 3.0
ClementineRated ★ 1.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0