Movies
Ratings
243
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 0.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.0
Suicide MadeRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 1.5
Secret ReunionRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.0
The Way HomeRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
UnbowedRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.0