Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 1.0
The ConcubineRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0