Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.0
UpRated ★ 1.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 2.0
HopeRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0