Movies
Ratings
428- All Bark No BiteRated ★ 1.5
AdoreRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Hall PassRated ★ 0.5
The CampaignRated ★ 4.5
A Single ManRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
Step BrothersRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Life as We Know ItRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 0.5
A Melody to RememberRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 5.0