Titles you rated
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Change-UpRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Bad MomsRated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 4.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
ColoniaRated ★ 4.0
White NightRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.5