Movies
Ratings
877
The World of LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Full PlateRated ★ 4.5
Don't Let the SunRated ★ 5.0
The Lost BusRated ★ 2.0
The Final PieceRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
Hard TruthsRated ★ 4.5
Heaven is Still Far AwayRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
PoetryRated ★ 4.0