Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0