Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Ghostbusters IIRated ★ 2.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0