Titles you rated
La Vie en RoseRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0