Movies
Ratings
319
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Ip ManRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Universal SoldierRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Star Trek: GenerationsRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 4.5
Superman IIIRated ★ 4.0