Titles you rated
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 1.0
ArmageddonRated ★ 2.0
Black HouseRated ★ 1.0- NightmareRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 1.0
Blood RainRated ★ 1.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 1.0
The HousemaidRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.0
Van HelsingRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 2.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
Night and DayRated ★ 1.0