Titles you rated
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 3.0
My Eleventh BrotherRated ★ 0.5- DOMRated ★ 0.5
- So Refreshed!Rated ★ 0.5
- My PistachioRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 1.5
DerangedRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0