Movies
Ratings
115
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 5.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0