Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
NobodyRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 0.5
EternalsRated ★ 0.5
The Weekend AwayRated ★ 0.5
Mother/AndroidRated ★ 1.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5