Movies
Ratings
530
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5