Movies
Ratings
20
The Hot ChickRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0