Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0