Titles you rated
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0- WishRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 2.0