Titles you rated
WonkaRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5