Titles you rated
The OthersRated ★ 3.0
CanolaRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
OfficeRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Tune in for LoveRated ★ 2.0
The King's ManRated ★ 2.0
EpitaphRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5