Movies
Ratings
31
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0