Movies
Ratings
139
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
MinariRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0