Titles you rated
The Longest YardRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
I Love You, Beth CooperRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
The English PatientRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
Just Go with ItRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
The WaterboyRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0