Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The BowRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Fever PitchRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0