Movies
Ratings
132
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Seo BokRated ★ 0.5- A Clueless MovieRated ★ 1.5
mistletoeRated ★ 2.0- EndoscopeRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
The Last of the MohicansRated ★ 3.0