Movies
Ratings
187
MirageRated ★ 4.5
MercyRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Bangkok Breaking: Heaven and HellRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0