Movies
Ratings
67
The NotebookRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0