Movies
Ratings
112
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5