Titles you rated
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0- Someday or One DayRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0- One Sunny DayRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5