Movies
Ratings
52
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SakuranRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.5
21Rated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0