Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
FallRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 2.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
1917Rated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0