Movies
Ratings
263
AmadeusRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5