Movies
Ratings
673
ParasiteRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0- UnforgivableRated ★ 0.5
- CandyRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0
My Dear EnemyRated ★ 1.5
Between Love and HateRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 1.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 1.0
DittoRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 1.5