Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 2.0
Van HelsingRated ★ 2.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 1.5
FarinelliRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 0.5
ThorRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 1.5