Movies
Ratings
328
ChefRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Fried Green TomatoesRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 4.5
FameRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 3.5
FlyboysRated ★ 3.5
The PostmanRated ★ 3.5
8 WomenRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 5.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0