Movies
Ratings
211
GattacaRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 2.0
American BeautyRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0