Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0