Titles you rated
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
You've Got MailRated ★ 3.5
The Merchant of VeniceRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Fly Away HomeRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Seven Years in TibetRated ★ 4.0