Titles you rated
Gods of EgyptRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5