Movies
Ratings
32
Coco Chanel & Igor StravinskyRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0